مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» بهترین سایت ها و نرم افزارها برای ساخت ماکت

بهترین سایت ها و نرم افزارها برای ساخت ماکت

آموکاپ مثل این است که همه لباس بپوشید ، چند سلفی بگیرید و بقیه شب را روی کاناپه بگذرانید و کاری انجام ندهید. هدف از ایجاد یکی ، معمولاً در وب سایتها یا نرم افزارهای آزمایشی ، این است که به ذینفعان نشان دهیم که تصاویر نهایی چگونه به نظر می رسند ، اما لازم نیست واقعاً کار کنند. نیازی نیست که برنامه شما تعاملی باشد یا حتی حرکت کند. این یک پیش نمایش است که پروژه شما را واقعی نشان می دهد.


برخلاف نمونه های اولیه ای که در واقع باید کار کنند ، ماکت ها تصاویری ساکن هستند که به منظور نمایش چیدمان های طراحی ، جو ، رنگ آمیزی و زیبایی های عمومی هستند. برخی از طراحان ترجیح می دهند هر دکمه و نماد را از ابتدا ایجاد کنند ، اما اگر می خواهید جلو بروید - یا برای الهام گرفتن بازی کنید - وب سایت ها و نرم افزارهای ساختاری با این عناصر از قبل بارگذاری شده اند و استفاده از آن ها از نرم افزارهای طراحی گرافیک آسان تر است.


سایت های زیر به شما در ساخت ماکت صفحه نمایش وب سایت ، ماکت صفحه نمایش برنامه ، ماکت محصول و موارد دیگر کمک می کنند. بیشتر آنها با الگوهای ساختگی وب سایت یا کیت های UI ارائه می شوند که به شما امکان می دهد با عناصر پیشرفته مانند دکمه ها طراحی کنید. اگر شما هرگز در یک فشار نیفتید و باید سریع یک ماکت را تحویل دهید ، آنها بسیار پس انداز کننده زمان هستند. برای هر یک از آنها ، قیمت ، جوانب مثبت و منفی ، و کسانی که به آنها توصیه می شود تقسیم خواهیم کرد.


در اینجا لیست 9 وب سایت برتر ماکت و کارهایی که آنها می توانند انجام دهند وجود دارد:


Adobe XD

رابط کاربری مایع

InVision

اصلاح کننده رسانه

جریان ساختگی

مرغ مسخره

MockupsJar

خفاش

Smartmockups


1. Adobe XD

-

نمونه وب سایت های برتر: Adobe XD

قابلیت استفاده از نمونه Adobe XD

Adobe XD پاسخ خانواده Adobe به نرم افزار طراحی دیجیتال است. این جزئیات و جزئیاتی را که ممکن است از شرکت پشت فتوشاپ و ایلوستریتور انتظار داشته باشید را در خود جای داده است ، اما همین قیمت شیب دار را نیز به همراه دارد.


هنوز هم ، اگر به دنبال مدل های درجه حرفه ای با همه اصلاحات هستید ، Adobe XD ارائه می دهد. این فرایند طراحی را شامل می شود ، از جمله نمونه های اولیه تعاملی ، و حتی اگر می خواهید عناصر را در Photoshop یا Illustrator ایجاد یا تغییر دهید ، با سایر نرم افزارهای Adobe ادغام می شود.


همچنین با جلوه های سه بعدی ، انیمیشن ها و گزینه ایجاد کتابخانه م libraryلفه ها ، مکانی برای ذخیره تمام عناصر شما مانند دکمه ها و نمادها ، از ویژگی های بسیار پیچیده ای برخوردار است ، بنابراین تیم شما می تواند از آنها در پروژه دیگری استفاده کند (در صورت کمک به مشتریان وفادار ، آنها همان کنترلها را روی یک محصول جدید می بینند). همچنین ویژگی های ویژه ای مانند Repeat Grid وجود دارد که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و باید یک الگوی را بارها و بارها کپی کنید و Padding ، که از اندازه پیکسل هنگام ویرایش لایه های مختلف عناصر مشابه محافظت می کند.


قیمت گذاری:

9.99 دلار در ماه

99.99 دلار در سال (پیش پرداخت)

طرفداران:

متناسب با کل فرایند طراحی ، از جمله نمونه های اولیه تعاملی است

ویژگی های پیچیده: جلوه های سه بعدی ، انیمیشن ها و کتابخانه م componentلفه ها

توابع کاربر پسند برای صرفه جویی در وقت: پر کردن ، تکرار الگوها و ویرایش آسان

با سایر نرم افزارهای Adobe ادغام می شود

موارد منفی:

اگر فقط یک ماکت ساده و سریع می خواهید بیش از حد کشتن

برای توصیه می شود

افراد به اندازه کافی جدی در مورد طراحی دیجیتال هستند تا نرم افزارهای سطح بالا را بخواهند

طراحی منظم - نه برای پروژه های یکبار مصرف یا منفرد

2. رابط کاربر سیال

-

نمونه وب سایت های برتر: UI مایع

نمونه تصویر ویرایشگر Fluid UI

اگرچه از نظر فنی برای نمونه سازی است ، اما رابط کاربری مایع به اندازه کافی قوی برای ماکت های زیبا است ، که بعداً می توانید آن را به نمونه های اولیه تعاملی تبدیل کنید. این یک انتخاب عالی برای طراحان عملی و تیم های طراحی است که با در نظر گرفتن کل محدوده پروژه کار می کنند.


Fluid UI به اندازه سایر وب سایت های برتر mockup کاربرپسند نیست ، که به آن منحنی یادگیری می دهد که ممکن است مبتدیان آن را دوست نداشته باشند. با این حال ، تمام ویژگی های ردیف حرفه ای مورد نیاز شما برای طراحی وب و برنامه را دارد ، از جمله قاب های سیم و کتابخانه ای از م componentsلفه ها و آیکون های رابط کاربری پیش ساخته. یکی از نکات قابل توجه آن ، ابزارهای همکاری آن است که به کاربران امکان می دهد از هر مکانی در سراسر جهان ، پرونده های مشابه را مشاهده ، نظر داده و ویرایش کنند.


قیمت گذاری:

طرح رایگان (1 پروژه)

8.25 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) [انفرادی]

19.08 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) [طرفدار]

41.58 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) [تیم]

طرفداران:

ویژگی های پیشرفته مناسب برای افراد حرفه ای

کمی ارزان تر از وب سایت های مشابه mockup

همکاری درجه یک

بزرگ کتابخانه اجزای داخلی

برنامه های تلفن همراه و سوئیچینگ دستگاه ایجاد ماکت برای دستگاه های تلفن همراه را آسان می کند

موارد منفی:

منحنی یادگیری

برای توصیه می شود

افرادی که یک ابزار طراحی کامل می خواهند ، اما بودجه خود را مشاهده می کنند


3. InVision

-

دستگاه پخش ویدئو


00:00

00:40نمونه کار از InVision


در رقابت مستقیم با Adobe XD ، InVision یکی دیگر از ابزارهای ساختاری و نمونه سازی همه جانبه است و همچنین دارای اشتراک ماهانه گران قیمت است. InVision بسیاری از ویژگی های پیچیده Adobe XD را شامل می شود ، از جمله ابزارهای دقیق انیمیشن برای نمونه سازی ، اما در مورد کارآیی و ساده سازی کارها کمی کاربر پسند است.


همچنین لازم به ذکر است که InVision در درجه اول ابزاری برای نمونه سازی است ، بنابراین بسیاری از ویژگی های آن بیشتر به تعاملات و جلوه ها می پردازد تا تصاویر ثابت. با این وجود ، همه چیزهایی را که شما برای ساخت ماکتهای عالی پیکسل مناسب دارید ، از جمله ادغام با فتوشاپ و Sketch ، در اختیار شما قرار می دهد و با افزونه Inspect رایگان می توانید هر طرح را به صورت یکپارچه به کد توسعه دهنده تبدیل کنید. و علاوه بر این ، یک نسخه برای همیشه رایگان وجود دارد.


قیمت گذاری:

نسخه رایگان

7.95 دلار در ماه (سالانه صورتحساب)

طرفداران:

متناسب با کل فرایند طراحی ، از جمله نمونه های اولیه تعاملی است

ویژگی های پیشرفته مانند انیمیشن ها و جلوه های تعاملی

با فتوشاپ و Sketch ادغام می شود

نسخه رایگان

موارد منفی:

قابلیت استفاده ساده تر از Adobe XD است

برای توصیه می شود

افرادی که در درجه اول یک ابزار نمونه سازی اولیه را می خواهند اما با قابلیت ساختن مدل


4. اصلاح کننده رسانه

-

top mockup مثال وب سایت ها: مدیا مدیفایر

ویرایشگر نمونه در Mediamodifier

بیایید از وب سایت های درجه بندی حرفه ای دور شویم ... خیلی دور. مدیا مدیفایر در انتهای دیگر طیف قرار دارد: با ویژگی ها و عمق بسیار محدود ، اما بسیار راحت. می توانید مستقیماً ماکت ها را از سایت به صورت رایگان بارگیری کنید اما برای برداشتن علامت چاپ و دریافت نسخه های با کیفیت بالا باید هزینه کنید.


Mediamodifier مانند ویرایشگر عکس آنلاین است ، اما از قبل با الگوهای ماکت برنامه و وب سایت بارگیری می شود. آنها همچنین هزاران الگو برای مواردی بیش از مدلهای دیجیتالی دارند: تی شرت ، لیوان قهوه ، جلد کتاب و غیره. تمام کاری که شما انجام می دهید این است که الگویی را که دوست دارید پیدا کنید ، تصویر خود را به آن اضافه کنید و ... خوب ، این در واقع همان کاری است که می توانید انجام دهید. این یک وب سایت ساختگی با استخوان های برهنه است برای مواردی که به چیزی سریع و آسان نیاز دارید ، اما نه برای مواردی که باید شخصی را با تصاویر با کیفیت تحت تأثیر قرار دهید.

https://99designs.com/blog/design-resources/best-mockup-websites/


اسباب بازی
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات مشاهده